,

Bojra Druri Carioca të holla


Bojra druri Carioca të holla-12 copë dhe 24 copë. Trupi gjashtëkëndor. Ngjyra të ndritshme. Të sigurt dhe rezistent ndaj rënies. Diametri i majës Ø 3 mm.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri Carioca të holla”

Nuk ka komente akoma.