,

Bojra druri Magic


Ngjyra druri me 12 copë me përmbajtje druri natyral. Kanë pigment shumë ngjyrues dhe janë shumë komode në përdorim. Prifen shumë lehtë dhe janë rezistente ndaj forcës.

80L150L

Spastroje
Sasia

12 Ngjyra, 18 Ngjyra, 24Ngjyra

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra druri Magic”

Nuk ka komente akoma.