,

Bojra Druri me gomë Carioca 12 ngjyra


Lapsa druri me ngjyrë dhe me gomë – 12 copë. Trupi gjashtëkëndor. Lapsat kanë në pjesën e prapme një gome të vogël në ngjyrë.
Trup triangular dhe ngjyra të ndritshme. Të sigurt dhe rezistent ndaj rënies. Diametri e majës 3 mm.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri me gomë Carioca 12 ngjyra”

Nuk ka komente akoma.