Gërshërë me forma


Gërshërë me forma. Presin në formën e valëve dhe janë të duhura për fëmijët. Shumë ngjyra për të zgjedhur dhe lehtësisht te përdorshme nga fëmijët mbi 3 vjeç.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Gërshërë me forma”

Nuk ka komente akoma.