Gome +Prefse Loufor


Loufor është është dizënjuar për të qenë gomë dhe prefse njëkohësisht. Të diznjuara me ngjyra të ndryshme për vajza dhe djem. Gjithashtu goma është ndërtuar me formulen A+ që nuk përmban asnjë lëndë të demshme për fëmijët.

65L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Gome +Prefse Loufor”

Nuk ka komente akoma.