Kurbalinja Kj-009


Vizore plastike drejtëkëndëshe 30cm. Ka shumë forma të cilat janë me madhësi të përcaktuara. E përshtatshme për studentë ose dhe fëmijë.

150L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kurbalinja Kj-009”

Nuk ka komente akoma.