Ngjitës Glue Memories


Ngjitës tubet të cilin e gjeni në dy versionet 9g dhe 21g. Ngjitës i cili nuk është toksik dhe nuk përmban acid duke shmangur kështu dëmtimin e materialeve në të cilin e përdorni. Lehtësisht I përdorshëm nga fëmijët. Rezistent ndaj kontaktit me ajrin. Përdoret mbi letra, celulozë, karton dhe tekstile.

20L30L

Spastroje
Sasia

9g, 21g

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Ngjitës Glue Memories”

Nuk ka komente akoma.