,

Vinovil All Purpose Glue

(3 shqyrtime nga klientë)

Ngjitës vinovil të cilin e gjeni në versionet 60g, 100g, 250g. Ngjitës i cili nuk është toksik dhe nuk përmban acid duke shmangur kështu dëmtimin e materialeve në të cilin e përdorni. Lehtësisht i përdorshëm nga fëmijët. Rezistent ndaj kontaktit me ajrin. Përdoret mbi sipërfaqe të thata, letra, qeramike.

45L160L

Spastroje
Sasia

60g, 100g, 250g

Bazuar në 3 vlerësime

2.3 i përgjithshëm
0
1
0
1
1

Shto një vlerësim

 1. Davidtrant

  Do you want to read interesting and useful news from the whole world? Come inhttps://news-to-know.com/category/international-news/ here. Free and constantly updated news

  Davidtrant

 2. Josephbrach

  Балясины для лестниц от производителя! https://balyasiny-optom.ru/ Изготовим балясины и ножки для мебели любой формы: точеные, граненые, витые, резные, комбинированные (дерево + металл) из сосны, дуба, бука, ясеня. Токарные станки с ЧПУ, быстрая и качественная обработка. Шлифовка под покраску

  Josephbrach

 3. Billystarp

  Хай
  Если у кого то есть проблемы с мужским здоровьем то заходите по ссылке
  Дженерики Заказать с доставкой. Загляните на наш аптеку

  Means for improving male strength. Increase in potency and prolongation of sexual intercourse. Come to us.
  http://bit.ly/2PER9Fs

  1e9c1a255f36442aa274ee111a22155c

  Billystarp