,

Vinovil White Craft


Ngjitës vinovil të cilin e gjeni në versionet 60ml, 100ml, 1000ml. Ngjitës i cili nuk është toksik dhe nuk përmban acid duke shmangur kështu dëmtimin e materialeve në të cilin e përdorni. Lehtësisht I përdorshëm nga fëmijët. Përdoret mbi letra, celulozë, karton dhe tekstile dhe porcelan.

50L350L

Spastroje
Sasia

60 ml, 100 ml, 1000 ml

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Vinovil White Craft”

Nuk ka komente akoma.