Bojra Druri te Trasha Tiger


Bojra druri të trasha me 12 ngjyra brënda paketimit. Ngjyra e tyre është shumë e fortë dhe është i ndërtuar nga dru i vërtetë.

150L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri te Trasha Tiger”

Nuk ka komente akoma.