Bojra druri Toy Color 24 ngjyra


Toy Color 24 ngjyra druri të holla. Lapsa gjashtëkëndore prej druri me majë 3 mm, të lehtë për tu përdorur dhe për tu mprehur. Pa gluten dhe ngjyra e tyre ështe e fortë.

400L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra druri Toy Color 24 ngjyra”

Nuk ka komente akoma.