Bojra Druri Toy Color


Bojra Druri Toy Color të trasha. Kjo pako përmban 6 ngjyrat kryesore. Maja e tyre është 5mm. Nuk përmbajnë gluten dhe janë të ndërtuar nga dru natyral që i bën të lehta në mprehje. Ideale për shkollë dhe për të luajtur.

250L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri Toy Color”

Nuk ka komente akoma.