Bojra me Penel Autobus


Bojra me Penel Autobus Toy Color Ngjyra të ndritshme, të trasha dhe të përziera. Gjithashtu mund të pëzihen me ujë. Çdo kuti boje karakterizohet nga një vizatim ndryshe! E disponueshme me 8 kuti boje nga 25 ml. Versioni i autobusit përfshin një furçë dhe disa tabaka për ngjyrat e ndërthurura. Të lashme,te sigurta për fëmijët ,nuk përmabajnë gluten.

500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra me Penel Autobus”

Nuk ka komente akoma.