Bojra uji akuarel Carioca

(1 shqyrtim nga klient)

Bojra uji akuarel Carioca paketim 12 copë. Bojrat nuk përmbajnë gluten dhe janë të lashme nga rrobat dhe lëkura. Duke përdorur ujë dhe një furçë, ngjyrat mund të zbuten si bojëra uji.

Bazuar në 1 vlerësim

1.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
1

Shto një vlerësim

  1. tvitpxbsuc

    Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

    tvitpxbsuc