Bojra Uji Carioca me aromë


Bojra Uji Carioca 12 ngjyra me aroma të ndryshme sipas ngjyrave. Të lashme dhe aromat e përdorura janë përzgjedhur me kujdes për të krijuar esenca natyrore. Pa gjurmë të substancave alergjike. Kapak me ventilim.

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Uji Carioca me aromë”

Nuk ka komente akoma.