Bojra uji Jumbo Toy Color


Bojra uji Toy Color të trasha me përbërje fibër, diametër 5 mm, me bojë super të lashme, lahet nga duart dhe nga shumica e tekstileve. Kapak i ventiluar. E disponueshme në ngjyra me bojë të theksuar. Pa gluten dhe të sigurta për shendetin e fëmijës. E gjeni në paketime të ndryshme.

150L550L

Spastroje
Ngjyra

6, 12, 24

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra uji Jumbo Toy Color”

Nuk ka komente akoma.