Bojra Uji me penel Hahacai


Bojra uji me penel me 12 ngjyra. Cdo ngjyrë ka hapësirën e tij për të vendosur ujin. E dizenjuar që të mbahet në mënyrë komode në dorë. Nuk është toksike dhe lahet lehtë.

200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Uji me penel Hahacai”

Nuk ka komente akoma.