Bojra Uji me penel TOY COLOR


Bojra Uji me penel TOY COLOR. E përshtatshme për pikturë dhe në shkollë. Proceset origjinale të prodhimit lejojnë bojrat të thahen natyrshëm në mënyrë që të mos ndryshojë cilësia. Super të lashme, pa gluten dhe te sigurta për shëndetiin e fëmijëve. Për vajza dhe djem.

200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Uji me penel TOY COLOR”

Nuk ka komente akoma.