Bojra Uji Neon Carioca


Bojra uji fluoreshente NEON që lahen-8 copë
Perfekt për ngjyrosje dhe theksim. Mund të lahet nga lëkura dhe rrobat . Thahet shpejt

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Uji Neon Carioca”

Nuk ka komente akoma.