Bojra uji Toy Color 100 copë


Bojra uji Toy Color të holla me përbërje fibër, diametër 2 mm, me bojë super të lashme, lahet nga duart dhe nga shumica e tekstileve. Kapak i ventiluar. E disponueshme në ngjyra me bojë të theksuar. Pa gluten dhe të sigurta për shendetin e fëmijës. E gjeni në paketim me 100 ngjyra brënda.

950L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra uji Toy Color 100 copë”

Nuk ka komente akoma.