Bojra Uji Toy Color 20 Doppiobello


Bojra Uji Toy Color me 20 ngjyra. Dy goditje të ndryshme në dispozicion në të njëjtën ngjyrë! Toy Color Doppiobello kanë një majë të hollë (2 mm) në njërën anë dhe një majë më të madhe konike (4,5 mm) në anën tjetër. Super të lashme nga lëkura me ujë dhe sapun, dhe nga shumica e tekstileve përmes një cikli larjesh 40 °. Kapak i ventiluar.

480L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Uji Toy Color 20 Doppiobello”

Nuk ka komente akoma.