Decograf për tekstile


Shishet 25 ml të linjës DECOGRAF janë jashtëzakonisht të bukura. Maja 0,7 diametër është e përkryer si për shkrim ashtu edhe për vizatim, dhe thjesht ideale për të bërë pika. Bojrat janë akrilik (i përshtatshëm për çdo sipërfaqe), me shkëlqim (të mirë edhe në xham) dhe përdoren për tekstile.

80L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Decograf për tekstile”

Nuk ka komente akoma.