Tempera 7.5 x7 Toy Color


Tempera 7.5 x7 Toy Color.Tempera me ngjyrë të theksuar. Ngjyrat mund të përzihen sipas shijes së dikujt. Tubat janë alumin. Tempera super të lashëm,pa gluten dhe të sigurt.

350L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Tempera 7.5 x7 Toy Color”

Nuk ka komente akoma.