Tempera Neon Toy Color


Tempera Neon lumineshente, “ndriçon në darkë”. Kjo bojë fantastike kap dritë në mjedis dhe e shfaq atë në errësirë. E përsosur për dhomat e gjumit të fëmijëve të dekoruar. Dispozicion në shishe 25 ml.Super të lashme,pa gluten dhe të sigurta.

280L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Tempera Neon Toy Color”

Nuk ka komente akoma.