Toy Color 12 Fabric


Toy Color 12 Fabric. Ngjyra të përshtatshme për të dekoruar të gjitha tekstilet. Ngjyrat i rezistojnë makinës larëse deri në 40 °. Për të rregulluar ngjyrën në tekstil: hekurosni dizajnin me një hekur të ngrohtë. E disponueshme në 6 ngjyra të ndryshme.Super të lashme, pa gluten dhe të sigurta pa lendë toksike.

280L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Toy Color 12 Fabric”

Nuk ka komente akoma.