Vizore Arkitekti

(13 shqyrtime nga klientë)

Tempera 7.5 x7 Toy Color.Tempera me ngjyrë të theksuar. Ngjyrat mund të përzihen sipas shijes së dikujt. Tubat janë alumin. Tempera super të lashëm,pa gluten dhe të sigurt.

350L

Bazuar në 13 vlerësime

2.7 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Vizore Arkitekti”

Nuk ka komente akoma.