,

USB Platinet 16 GB


USB Platinet metalik 16GB
Korniza metalike USB 2.0 Memoria flash Dik.
I papërshkueshëm nga uji!
Ruani deri në 1000 këngë, 12,000 foto ose 1050 minuta video.
Punon në telefona celularë, kamera digjitale, MP3 players, PDAs dhe pajisje të tjera të aktivizuara me microSD
Shpejtësia minimale e transferimit të të dhënave 480 Mb / ps.

1,500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “USB Platinet 16 GB”

Nuk ka komente akoma.