,

Fingerpaint Toy Color


Një produkt për piktorët e vegjël, të cilët do të duan të prekin këtë bojë tme duar. Mund të lahet lehtësisht nga dora dhe veshja me sapun dhe ujë. Ngjyros fytyrën, duart pai ky produkt është i sigurt dhe pa gluten

350L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Fingerpaint Toy Color”

Nuk ka komente akoma.