, ,

Lodër druri Domino


Domino druri me shumë ngjyra për fëmijë mbi 3 vjeç. Kompozoni shtëpi, rrjeshta, puzzle, shkronja, numra dhe çdo gjë tjetër që do iu duket lojë. Domino është një lojë që të bën inteligjent dhe të mëson me rregulla në grup. Provoje ti I pari dhe mësoi shokët të luajnë me ty.

600L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri Domino”

Nuk ka komente akoma.