, ,

Lodra Druri Orë


Nëse fëmija juaj e ka shumë të vështirë të mësojë orën dhe kombinimin e akrepave ne ju ndihmojmë duke iu sugjeruar orën e drurit. Akrepat e lëvizshëm do iu ndihmojnë të praktikoheni dhe të jeni eficent në të mësuar. Shumë ngjyra dhe forma në një lodër që fëmija do ta dojë.

450L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodra Druri Orë”

Nuk ka komente akoma.