Pistoletë me vakum


Është koha për argëtim mes shokësh,por nuk di cfarë të luash? Një pistoletë me vakum dhe me goglat që bymehen nga uji do ishte zgjidhja perfekte. Kjo pistoletë për fëmijë është shumë argëtuese por dhe e sigurtë. Një dhuratë ideale.

800L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Pistoletë me vakum”

Nuk ka komente akoma.