Plastelinë me formë Arush


Plastelinë me formë Arush 123

Plastelinat më të vecanta I gjeni tek ne dhe për më teper me çmime fantastike.

Plot forma dhe personazhe vizatimorë vijnë të mbushura me plastelina, forma të ndryshme për të krijuar dhe stikersa. Plot ngjyra për vajza dhe djem.

Jo vetëm një plastelinë por dhe arkë kursimi njëkohësisht.

300L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Plastelinë me formë Arush”

Nuk ka komente akoma.