,

Plastelinë me formë Luleshtrydhe


Plastelinë me formë Luleshtrydhe 8311

Plastelinat më të vecanta I gjeni tek ne dhe për më teper me çmime fantastike. Plot forma dhe personazhe vizatimorë vijnë të mbushura me plastelina, forma të ndryshme për të krijuar dhe stikersa. Ngjyra për vajza dhe djem.

Jo vetëm një plastelinë por dhe kuti ku mund të vendosni gjërat personale.

350L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Plastelinë me formë Luleshtrydhe”

Nuk ka komente akoma.