Plastelinë me formë Pepa Pig


Plastelinë me formë Pepa Pig HX-880

Plastelinat më të vecanta I gjeni tek ne dhe për më teper me çmime fantastike. Plot forma dhe personazhe vizatimorë vijnë të mbushura me plastelina, forma të ndryshme për të krijuar dhe stikersa. Plot ngjyra për vajza dhe djem.

Jo vetëm një plastelinë por dhe arkë kursimi njëkohësisht.

180L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Plastelinë me formë Pepa Pig”

Nuk ka komente akoma.