,

Rërë Kinetike


Loje e vecantë dhe e bukur, një dhuratë e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec. Rëra kinetike do te ofrojë argëtim pa fund. Në paketim do te gjeni edhe 4 forma të ndryshme për të krijuar. Paketimin e gjeni në versionin 1 kg dhe 2 kg.

500L650L

Spastroje
Masa

1 Kg, 2 Kg

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Rërë Kinetike”

Nuk ka komente akoma.