Slime Macarons


Macaronsat janë ëmbëlsirat që shumë nga ne i preforojnë por …
jo macaronsat tanë nuk hahen.
Këto slime ne forme macaronsi dhe me plot ngjyra po behën trendi që dhe ju duhet ti provoni.
Nuk jane toksike dhe janë një antistres i vërtetë.

45L180L

Spastroje
Masa

e Madhe, e Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Slime Macarons”

Nuk ka komente akoma.