,

Zjarrfikëse


Makina e zjarrfikëses vjen për ju me dritat, sirenën dhe shpejtësinë në lëvizje. Shpëtoni qytetin apo shtëpinë nga cdo zjarr i mundshëm. Bëhu heroi i të gjithëve. Profesioni i fëmijës tënd dhe ëndrrat e tij fillojnë të përmbushen nga gjërat e vogla.

1,800L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Zjarrfikëse”

Nuk ka komente akoma.