Pistolete me Gogla


Nëse nuk jeni fillestarë dhe e ndjeni veten profesionist në shenjestër. Pistoleta Double Tube është ajo që iu duhet. Goglat janë material i butë, por tregohuni të kujdesshëm mos shënjestroni njerëz.

500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Pistolete me Gogla”

Nuk ka komente akoma.