, ,

Domino druri


Domino druri. Me 100 pjesë. Me forma dhe me ngjyra të ndryshme. Ndihmon fëmijët që të mësojne format, ngjyrat edhe të krijojnë dhe të ndërtojnë. Eshte i pershtatshem për të gjitha moshat pasi pjesët janë mjaftueshmërisht të mëdha dhe fëmija nuk mundet ti gëlltis ato. Materiali 100% dru e bën edhe më të sigurt per shëndetin e femijes tuaj.

500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Domino druri”

Nuk ka komente akoma.