Kub Druri


Shkronja dhe numra. Ngjyra të ndritshme. Dizajni i frymëzuar nga Bauhaus. Forma dhe figura të ndryshme që fëmijët tuaj të luajnë dhe të mësojnë. Produkt jo-toksik.

500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kub Druri”

Nuk ka komente akoma.