Kuba formues


Kubat formues janë lodrat e preferuara të shumë fëmijëve.
Kubet e vegjël me ngjyra të ndryshme do të kthehen në argëtim dhe do i bëjë fëmijët kreativ.
Argëtohu dhe mëso.

150L280L

Spastroje
Permasa

E Madhe, E Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kuba formues”

Nuk ka komente akoma.