Lodër druri makina


Lodër druri makinë për fëmijë mbi 3 vjeç. Ndihmon në kordinimin duar-sy-veshë dhe forme hapësirë. Makinë funksionale që rrit konfidencën e fëmijës gjatë ndërtimit të saj. E quajtur si lodra e drurit inteligjente.

1,100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri makina”

Nuk ka komente akoma.