Lodër druri makine Xylophone


Lodër Druri Xylophone që krijon tingujt më të bukur dhe ritmik. E dizenjuar si autobus me sy lëvizës dhe me kafshë qe vëndosen në vendin bosh përktës. Një lodër që rrit kreativitetin muzikor, forcon memorien dhe rrit inteligjencën. Ndihmon në kordinimin duar-sy-veshë dhe forme hapësirë. Jepini ditës tuaj tingujt më të bukur që fëmija do të krijojë për ju. Ky është autobusi multifunksional më argëtues që keni parë ndonjëherë.

1,200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri makine Xylophone”

Nuk ka komente akoma.