Lodër druri me fruta


Lodër druri me tabakanë të mbushur me fruta dhe perime të prera. Mësojuni frutat dhe ngjyrat fëmijëve tuaj duke luajtur. Kjo lojë është një blerjë e zgjuar pasi rrit inteligjencen dhe pse jo do bëhet nje “karrem” që fëmija juaj të fillojë të ushqehet shëndetshëm.

1,000L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri me fruta”

Nuk ka komente akoma.