,

Lodër druri mekaniku


Lodër druri me të gjithë mjetët e mekanikut për fëmijë mbi 3 vjeç. Kjo lojë ka disa avantazhe siç është : praktikimi, njohja e ngjyrave, interesi ndaj lojës etj. Plot forma dhe ngjyra të kordinuara sëbashku.

1,100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri mekaniku”

Nuk ka komente akoma.