Lodër druri peshore


Peshorja mund të jetë një lodër apo një dhuratë e pazakontë. Është një kënaqësi e madhe për fëmijët.
Kjo lodër është për fëmijët mbi 3 vjeç. Është një dhuratë ideale për një fëmijë që është kurioz të mesojë dhe një element dekorues I dhomës së fëmijës tuaj.

800L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër druri peshore”

Nuk ka komente akoma.