,

Lodër Druri Urith


Lodër druri për fëmijë mbi 18 muajsh.Lodra është e gjitha material druri shumë I përshtatshëm për këtë grupmoshë. Godisni kokën e urithit me çekiç dhe prisni që një tjetër të shfaqet diku tjetër. Mësojuni ngjyrat fëmijëve tuaj duke luajtur. Tani çdo gjë është më e thjeshtë për ju ,mjafton të bëni zgjidhjen e duhur.

1,200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër Druri Urith”

Nuk ka komente akoma.