Lodër Druri Xylophone


Lodër Druri Xylophone që krijon tingujt më të bukur dhe ritmik. E dizenjuar me kafshë të ndryshme. Një lodër që rrit kreativitetin muzikor, forcon memorien dhe rrit inteligjencën. Ndihmon në kordinimin duar-sy-veshë. Jepini ditës tuaj tingujt më të bukur që fëmija do të krijojë për ju.

900L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër Druri Xylophone”

Nuk ka komente akoma.