Lodër me dredhje


Lodër druri me dredhje e cila është e përshtashme për fëmijë mbi 1 vjeç. Lodra ka fruta me ngjyra të ndryshme. Mësojuni format frutat dhe ngjyrat fëmijëve tuaj duke luajtur. E krijuar për të kordinuar lëvizjen duar-sy. Tani çdo gjë është më e thjeshtë për ju, mjafton të bëni zgjidhjen e duhur.

1,200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodër me dredhje”

Nuk ka komente akoma.