Lodra druri me forma gjeometrike


Lodër druri për fëmijë mbi 36 muajsh. Lodra është e gjitha material druri shumë I përshtatshëm për këtë grupmoshë. Lodra ka 15 forma të ndryshme gjeometrike të cilat duhet të sipas menyrës së duhur shufrat e drurit. Mësojuni format dhe ngjyrat fëmijëve tuaj duke luajtur. E krijuar për të kordinuar lëvizjen duar-sy. Tani çdo gjë është më e thjeshtë për ju, mjafton të bëni zgjidhjen e duhur.

1,000L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Lodra druri me forma gjeometrike”

Nuk ka komente akoma.